Kommenteeri

Otepää Talveralli tuleb tänavu kahepäevane, registreerimine on avatud

Võistlejate registreerimine 2.-3. veebruarini toimuvale Terminal autoralli Eesti meistrivõistluste etapile, Otepää Talverallile on alanud.

Otepää ja Kanepi valla teedel sõidetav võistlus on hooaja teiseks etapiks klassidele EMV1 – EMV8 ja Estonian Junior Challenge ning avaetapiks klassidele EMV9 ja EMV Lada.

Kahel päeval sõidetaval talverallil on ees ootamas kümme lisakatset kogupikkusega 119,54 kilomeetrit. Võistlusraja kogu kilometraažiks on 370,15.

„Sel aastal on Otepää Talveralli kahepäevane. Reede õhtul sõidetakse kahel korral karusellsüsteemis tuntud Piiri katse ja laupäeval ootab võistlejaid ees kaheksa kiiruskatset. Katse iseloomud on Otepää ümbrusele omased, ehk ees on ootamas vahelduvad ja erineva pikkusega katsed, mis koosnevad nii juba tuttavatest teedest kui ka uutest. Sel aastal lisakatsed Antsla kanti ei lähe ja kogu ralli sõidetakse Otepää Kanepi valla teedel. Hooldusala, võistluskeskus ja stardi- ning finišipoodium asuvad Tehvandi Spordikeskuses. Olud on Otepääl talvised ja lisaks külmale lubatakse lähiajal veel juurde ka tublisti lund,“ rääkis võistluse juht Marko Koosa.

Ralli start antakse Tehvandi Spordikeskuse eest 2. veebruaril kell 18:30 ja finiš on samas laupäeval kell 17:34. Otepää Talveralli piletid hinnaga 20 € on saadaval Piletikeskuse ja Otepää ralli kodulehel, kus saadaval ka piiratud kogus fännitooteid.

Otepää Talveralli 2024 registreerimine lõpeb 23.jaanuaril kell 17.00 ja stardinumbrid avaldatakse 25.jaanuari keskpäeval.

Terminal autoralli meistrivõistlused algavad 19.-20. jaanuarini sõidetava Aluksne ralliga Lätis. Kokku sõidetakse seitse etappi.

Lisa kommentaar

Email again: